Kurumsal

İŞBİRLİKÇİ KİMYASAL ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ…

1998 yılında kurulan AdaKem Kimya, uluslararası kimyasal hammadde pazarında faaliyetlerine ithalatçı bir şirket olarak başlamıştır. Dünya çapında tanınmış markaların distribütörlüğü ve temsilciğini yaparak her zaman iş birliği esaslı bir yaklaşımı benimsemiştir. İnovasyona olan bağlılığımız bizleri ürün portföyümüzü sürekli olarak genişletmeye yönlendirdi ve özel pazar ihtiyaçlarına uygun yeni çözümler üretmeye devam ettik. Bugün, gururla ihracatçı bir firma olarak da faaliyet gösteriyor, komşu ülkelerden denizaşırı müşterilere hizmet sunarak Türk ve uluslararası kimyasal hammadde pazarlarında varlığımızı sağlamlaştırıyoruz.

Uzmanlık Alanımız

AdaKem Kimya olarak bizler, "İŞBİRLİKCİ KİMYASAL ÇÖZÜMLER" sunmak konusunda çeşitli endüstrilere özgü bir uzmanlık geliştirdik. Kapsamlı ürün yelpazemiz, boya, deri, inşaat, petrokimya, plastik, polyester, poliüretan, su arıtma, tarım, tekstil ve yapıştırıcı gibi sektörler için kimyasal hammadde içerir. Her sektörün benzersiz gereksinimlerini derinlemesine anlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyuyoruz.

placeholder image

Yaklaşımımız

AdaKem Kimya olarak, gerçek ilerlemenin iş birliğiyle mümkün olduğunun farkındayız. Birlikte çalışmanın, yaratıcı ve sürdürülebilir kimyasal çözümleri açmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Ekibimiz, sunduğumuz her ürün ve hizmette kalite ve güvenilirlik sağlamaya kendi adamış olup müşteri memnuniyetini sadece bir hedef değil ilke haline getirmiştir.

Neden AdaKem Kimya'yı Tercih Etmelisiniz?

Yüksek kalite garantimize inanıyor, tedarik ettiğimiz her üründe en yüksek kalite standartlarına bağlı kalıyoruz.
Çeşitliliğimizi koruyor ürün portföyümüzü geliştirmek için her gün daha çok çalışıyoruz.
Ürünlerimizi dünya çapında müşterilere ulaştırarak nerede olursanız olun size ulaşmasını sağlıyoruz.
Müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak kabul ediyor, her etkileşimde beklentileri aşmayı amaçlıyoruz.

AdaKem Kimya, kimya dünyasında güvendiğiniz iş ortağınızdır. Çeşitli ürün yelpazemizi keşfedin ve sizi diğerlerinden ayıran işbirlikçi farkı deneyimleyin. Kimyasal çözümlerimizin yenilikçi, sürdürülebilir ve ihtiyaçlarınıza özgü olduğu bir geleceği şekillendirmemize katılın.

Misyonumuz

Global ekonomi sürekli bir değişim içinde ve insanların değer yargıları hızla birbirinden farklılaşmakta. Bu doğrultuda, temel hedefi Türkiye ile diğer ülkeler arasında ticaret yolları açmak olan AdaKem Kimya, sürekli yenilenen teknolojiyi ve buna paralel olarak artan ürün çeşitliliğini ve kalitesini dikkate alarak kimyasal pazarında oluşan ihtiyaçları karşılamak için çaba sarf etmeyi, müşterilerine mümkün olan en iyi kaliteyi ve servisi sağlamayı ilke edinmiştir. Müşterilerimiz iş dünyasında var olmamızı sağlayan değerli ortaklarımızdır ve onların ihtiyaçlarını sağlamak bizim öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin günümüze göre değişen ihtiyaçlarını keşfederek çözüm odaklı çalışmalarda bulunarak, dünya standartlarında hizmet veren, yenilikçi ve çevre dostu bir firma olmaktır.