Hakkımızda

İŞBİRLİKÇİ KİMYASAL ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ…

1998 yılında kurulmuş olan AdaKem Kimya, uluslararası kimya sektöründe faaliyetlerine ilk olarak ithalatçı bir firma olarak başlamıştır. Süregelen yıllar içerisinde, aralarında kendi çapında markalaşmış uluslararası ölçekli firmaların da bulunduğu firmalarla mümessillik ve distribütörlük bazında işbirliği içerisine girmiş, belirli sektörlerde bazı özel kimyasalların üretimlerini gerçekleştirerek sürekli olarak ürün gamını genişletmiş ve başta çevre ülkeler olmak üzere birçok deniz aşırı ülkelere de kimyevi madde ihracatı gerçekleştirerek Türkiye ve uluslararası kimya pazarında bugünkü durumuna gelmiştir.

Firmamız; boya, deri, inşaat, petrokimya, plastik, polyester, poliüretan, su şartlandırma, tarım, tekstil ve yapıştırıcı gibi çeşitli sektörlere kimyevi hammadde tedarik etmekte olup, müşterilerimize gerek kendi stoklarımızdan ve gerekse mümessili olduğumuz firmalardan proforma bazında satış yaparak ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Global ekonomi sürekli bir değişim içinde ve insanların değer yargıları hızla birbirinden farklılaşmakta. Bu doğrultuda, temel hedefi Türkiye ile diğer ülkeler arasında ticaret yolları açmak olan AdaKem Kimya, sürekli yenilenen teknolojiyi ve buna paralel olarak artan ürün çeşitliliğini ve kalitesini dikkate alarak kimyasal pazarında oluşan ihtiyaçları karşılamak için çaba sarf etmeyi, müşterilerine mümkün olan en iyi kaliteyi ve servisi sağlamayı ilke edinmiştir. Müşterilerimiz iş dünyasında var olmamızı sağlayan değerli ortaklarımızdır ve onların ihtiyaçlarını sağlamak bizim öncelikli hedefimizdir.